Innmelding av resultater foregår ved å fylle ut vårt registreringsskjema og sende det inn. Deretter blir resultatskjemaet oppdatert av styret og alle kan se oversikten her på hjemmesiden.

Husk våre frister for innmelding av resultater:

- senest 1. juni for prøvene som gjennomføres i tidsrommet 1. januar til 31. mai.

- senest 1. desember for prøvene som gjennomføres i tidsrommet 1. august til 30. november.

 

Registrer resultat ->

Dalsbygdprva 2011Resultater fra ØFK Cup 2012

 

 

 

 

 

 

 

 Hvis det er noen hunder som har fått premie og ikke kommet med på listen, så ta kontakt.

VK Hunder

Hund Eier Prøvesteder Premier Poeng
GS Buskogens Trixi Thomas Svensen Rjukan(kval), Filefjell(kval), Hemsedal(kval), Hemsedal(finale), Kongsvol - Romerike NM 2VK - 4VK - 2VK Ck kval - 4VK - 6 VK- 2 VK kval nm lavland 26
ES Vuoma's Fresia Av Raisa Terje Berntsen Hamar(final), ØFK1-Romerike NM 1VK m/CACIT - 1VK kval- 1VK kval nm lavland 25
IS Noaidons P2 Stein Jørgensen Geilo(kval), Hemsedal(kval), Hemsedal(finale) 1VK CK - 1VK Ck - 5VK 20
B Tulla Trond Guttormsen Ljørdalen 1VK m/CK - 4 VK 11 
ES Østheias Posh Arnt Erik Andersen Kongsvoll 1VK m/CK kval 8
ES Brynås Donna Kurt Klevås Øfk2 1 vk 6
ES Østkystens Frey Vidar Antonsen Rjukan 2VK
ES Rotveltas Gtf Vicky Lone Gudim/Terje Berntsen Ljørdalen 2VK
GS Budalen's Ragna-Rokk Thomas Hladik ØFK1 3VK kval 4
SV Rotvelta's Dkm Tussa Lone Gudim ØFK1 4VK kval 3

 

AK Hunder

Hund Eier Prøvesteder Premier Poeng
ES Rotveltas Gtf Vicky Lone Gudim/Terje Berntsen Rjukan II 1AK 6
ES Lynglias Kaisa Alf Johansen Fuglevik Kongsvoll 1AK 6
Is Imingens LK Non Stop Stein Jørgensen Mjøsa 2 1AK 6
IS Liatoppens Dina Arild Tømmerholt ØFK1 2AK- 2AK 6
 ES Svartholtens Maja  Espen Simensen  ØFK1 - ØFK 2  3AK - 2 AK  4
IS Neadalens Super-Nea Per Øystein Vegsgård Tjølling 2AK 3
P Frierfjorden's Clint Ole-Martin Nielsen Tjølling 2AK 3
KV Nyenget's King Eskil Jan Stordahl Kongsvinger 2AK 3
P Fugledes Victory Kai-Egil Olsen ØFK1 2AK 3
ES Streitkampens Corona Johan Bunes Storlidalen 2AK 3
ES Kråklifjellet's Jenni Leif Oliver Andersen ØFK1 3AK 1

 

UK Hunder

Hund Eier Prøvesteder Premier Poeng
GS Buskogens Daisy Thomas Svensen Kongsvoll, Kongsvoll, Rjukan 1UK - 3pr Derby(semi) - 3UGP 27
P Østagløttens Fairtale Knut Thore Dahle Tjølling - Øfk 2 1UK- 1uk 12
GS Tipptoppers Foxy Lady Birger Hermansen Rødekro, Danmark, ØFK1 - ØFK 2 2UK - 2UK -2 uk 9
P Østagløttens Miss Ziva Finn Trana Øfk 2 1 uk 6
IS Neadalens Oscar Paal R. Olaussen ØFK1 - Geilo 2UK - 2 UK 6
Sv Torsbekkendalens Arak Unn Johannessen  ØFK 2  2 uk 3
Gs Evjegaardens Nella  Thomas Andersen  Øfk 2  2 uk 3
ES Fuglelias Snella Bjørn Hansen Dalsbygda 3UK 1
KM Fuglelikens Hera Ole-Kristian Bergerud ØFK 2 3 uk 1

Leter du etter noe?

180x500-Stott-oss_med_din_Grasrotandel