Innmelding av resultater foregår ved å fylle ut vårt registreringsskjema og sende det inn. Deretter blir resultatskjemaet oppdatert av styret og alle kan se oversikten her på hjemmesiden.

Husk våre frister for innmelding av resultater:

- senest 1. juni for prøvene som gjennomføres i tidsrommet 1. januar til 31. mai.

- senest 1. desember for prøvene som gjennomføres i tidsrommet 1. august til 30. november.

 

Registrer resultat ->

cover es

Siste:

1UK Rotveltas Cocos
(Anne-Mette Grønvold)

 

 

 

 

Premie Hund Eier/Fører Dato Sted
1UK ES Rotveltas LFV Cocos Chanel Anne-Mette Grønvold/Terje Berntsen 2/11 Forus
2UK GS Hardhausen Floyd Fredrik Weberg-Larsen 27/10 Østfold
3AK  KV Haugtuns Ffb Bruno Leif Ytterstad 27/10 Østfold
1AK BB Satyr av Gyldenskov Maiken og Kristian Vatne 27/10 Malvik
2AK BB Satyr av Gyldenskov Maiken og Kristian Vatne 26/10 Malvik
1AK KV Malva Maggi Devig 26/10 Østfold
1UK B Vanity Oceane Hallgeir Bergh 26/10 Østfold
3UK KV Haugtuns Hfe Chantho Jan Stordahl 26/10 Østfold
2AK GS Tipptoppers A-Foxy Lady Birger Hermansen 25/10 Østfold
3AK GS Hardhausen Exxon Tore Ottesen/Gry Eriksen 25/10 Østfold
1UK GS Rypedalens Misty Michel van der Spruyt 25/10 Østfold
3UK ES Sjakk-Matt Reidar Løfsgaard 25/10 Østfold
1VK m/CACIT GS Buskogens Trixi Thomas Svensen 20/10 Hamar
2UK P Orremåsans Freia Ann-Karin Lindberg/Gjermund Aas 20/10 Hamar
2AK KV Malva Maggi Devig 19/10 Hamar
3AK SV Ullakalvs Si-Fröken Lone Gudim 13/10 Østfold
1AK GS Buskogens Daisy Thomas Svensen 13/10 Østfold
2UK GS Evjegaardens Brea Tom Erik Øygard 13/10 Østfold
2UK  ES Rotveltas LFV Cocos Chanel Anne Mette Grønvold 13/10 Østfold
2UK ES Rotveltas LFV Vita Terje Berntsen 13/10 Østfold
2UK P Orremåsans Freia Ann-Karin Lindberg/Gjermund Aas 13/10 Østfold
3UK ES Sally Espen Simensen 13/10 Østfold
3UK  KV Haugtuns HFE Chantho Jan Stordahl 13/10 Østfold
2UK B Vanity Oceane Hallgeir Bergh 13/10 Østfold
1AK ES Brynås K-Donna Kurt Klevås 12/10 Østfold
2AK IS Liatoppens Dina Arild Tømmerhold 12/10 Østfold
3AK SV Torsbekkdalens Arak Unn Johannesssen 12/10 Østfold
2UK B Vanity Oceane Hallgeir Bergh 12/10 Østfold
2VK kval GS Bossumskogens Lapplisa Birger Hermansen 11/10 Østfold
3AK BB Satyr av Gyldenskov Maiken og Kristian Vatne 7/10  Hamar 
1UK ES Rotveltas LFV Cocos Chanell Anne Mette Grønvold 6/10 Hamar
2UK GS Rypedalens Misty  Michel van der Spruyt  5/10  Vestfold 
2AK GS Buskogens Daisy Thomas Svensen 29/9 Tjølling
2UK P Orremåsans Junior Ann-Karin Lindberg/Gjermund Aas 29/9 Kongsvold
2UK  GS Evjegaardens Brea  Tom Erik Øygard  28/9 Tjølling
3UK GS Rypedalens Misty  Michel van der Spruyt  28/9  Tjølling 
2AK B WW-08 Bird Des Pigenettes  Hallgeir Bergh/Jesper Bergh 28/9 Danmark
2UK ES Rotveltas LFV Vita Terje Berntsen 22/9 Kongsvold
2UK ES Fuglelia Maja Tor Arne Hansen 7/9 Sjodalen
2UK GS Rypedalens Misty  Michel van der Spruyt  1/9  Hovden 
1VK m/CK IS Noaidons P2 Stein Jørgensen 25/8 Bittermarka
1VK m/CK ES Donna Kurt Klevås 25/8 Fåvang 
1UK ES Sjakk-Matt Reidar Løfsgaard 25/8 Ljørdalen 
2UK ES Rotveltas LFV Cocos Chanel Anne Mette Grønvold 25/8 Ljørdalen 
2AK BB Satyr av Gyldenskov Maiken og Kristian Vatne 25/8  Røros 
2AK GS Buskogens Daisy Thomas Svensen 25/8 Kiær
3UK SV Ullekalvs Si-Fröken Lone Gudim 25/8 Ljørdalen 
3AK IS Neadalens Oscar Paal Olaussen 25/8 Ljørdalen
2UK ES Sjakk-Matt Reidar Løfsgaard 24/8  Ljørdalen 
2UK IS Heggelifjellets N-Lykke Martine og Andreas Ziener 23/8 Snåsa 
1AK KM Bergtuns Cleopatra Andreas Hervik 21/4 Krokstad
2UK IS Neadalens Line Jørn Chr. Johnsen 21/4 Femund
2UK GS Evjegaardens Brea Tom Erik Øygard 20/4  Grotli 
2AK P Bjønroas Pavlov Birgit Ording 20/4 Grotli
2AK BB Satyr av Gyldenskov Maiken og Kristian Vatne  13/4  Dovrefjell 
3UK IS Neadalens Oscar Paal Olaussen 12/4 Geilo
1UK KV Fjellfantens Lyra Pål W. Pettersen 7/4  Hovden 
2AK  GS Buskogens Trixi Thomas Svensen 7/4 Holbæk
3UK B Gamby de la Pinede Aux Oliviers  Hallgeir Bergh 1/4  Uge 
3UK B Gamby de la Pinede Aux Oliviers  Hallgeir Bergh  30/3  Bramming 
2AK BB Satyr av Gyldenskov Maiken og Kristian Vatne 24/3 Kvikne
2AK KV Katinka Geir Luthen 24/3 Femund
1VK kval IS Imingens Lk Non Stop Stein Jørgensen 23/3 Andøya
2VK m/CK kval   GS Budalens Zappa Fredrik Weberg-Larsen 23/3 Femund
3VK kval ES Østheias Posh Arnt Erik Andersen 23/3 Femund
2AK ES Sir Junior Leif Oliver Andersen 23/3 Femund
2AK BB Satyr av Gyldenskov Maiken og Kristian Vatne 17/3 Røros
1VK GS Buskogens Trixi Thomas Svensen 16/3 Hovden

 

Har din hund fått premie og ikke står på listen?

Send info om premiering, navn på hund og eier, prøvested og dato på mail til  eller SMS til 957 80 469, så oppdateres lista så snart som mulig. 

Leter du etter noe?

180x500-Stott-oss_med_din_Grasrotandel