Innmelding av resultater foregår ved å fylle ut vårt registreringsskjema og sende det inn. Deretter blir resultatskjemaet oppdatert av styret og alle kan se oversikten her på hjemmesiden.

Husk fristen for å melde inn resultater! Resultatene må meldes inn innen en uke etter prøvestart. 

Registrer resultat ->


Siste:

1AK P Orremåsans Freia (Ann-Karin Lindberg/Gjermund Aas)

Har du som medlem husket å sende inn prøveresultater innen 14 dager? Send info om premiering, navn på hund og eier, prøvested og dato på mail til  eller SMS til 957 80 469, så oppdateres lista så snart som mulig

 

Premie Hund Eier/Fører Dato Sted
1AK P Orremåsans Freia Ann-Karin Lindberg/Gjermund Aas 8/11 Holleia
1UK KV Rampens Rte Flax Nina Smidtsrød 19/10 Vestfold
2UK P Østagløttens Essi Terje Pedersen 19/10 Vestfold
1UK KV Rampens Rte Flax Nina Smidtsrød 18/10 Vestfold
4VK NM
Finale
IS Imingens Lk Non Stop Stein Jørgensen 12/10 Vestfold
4VK NM
Semi
ES Vuomas Fresia Terje Berntsen 11/10 Vestfold
5VK NM
Semi
IS Imingens Lk Non Stop Stein Jørgensen 11/10 Vestfold
3VK NM
kval
ES Vuomas Fresia Terje Berntsen 10/10 Vestfold
5VK NM
kval
IS Imingens Lk Non Stop Stein Jørgensen 10/10 Vestfold
1AK P Roxy Knut Thore Dahle 10/10 Vestfold
1AK SV Ullekalvs Si-Fröken Lone Gudim 10/10 Vestfold
3UK SV Bøgeskovens Katla Lone Gudim 10/10 Vestfold
4VK IS Imingens Lk Non Stop Stein Jørgensen 5/10 Østfold
2AK SV Ullekalvs Si-Fröken Lone Gudim 5/10 Østfold
2AK KV Haugtuns Chantho Jan Stordahl 5/10 Østfold
2AK ES Fuglelia Maja Tor Arne Hansen 5/10 Østfold
3AK GS Hardhausen Fia Thomas Hladik 5/10 Østfold
1UK KV Rampens Rte Flax Nina Smidtsrød 5/10 Østfold
3UK B Vanity Pauline Hallgeir Bergh 5/10 Østfold
1AK ES Brynås K-Donna Kurt-Arne Klevås 4/10 Østfold
2AK GS Hardhausen Floyd Fredrik Weberg-Larsen 4/10 Østfold
2AK GS Evjegaardens Brea Tom Erik Øygard 4/10 Østfold
2AK KV Haugtuns Chantho Jan Stordahl 4/10 Østfold
2AK ES Rotveltas Vita Terje Berntsen 4/10 Hamar
3VK
semi
GS Buskogens Trixi Thomas Svensen 5/10 Hamar
3VK
kval
GS Buskogens Trixi Thomas Svensen 4/10 Hamar
1UK SV Bøgeskovens Hjallis Terje Berntsen 4/10 Hamar
2UK GS Buskogens Ella Thomas Svensen/Niclas Isnes 4/10 Østfold
3UK P Østagløttens Essi Terje Pedersen 4/10 Østfold
2VK fin GS Buskogens Daisy Thomas Svensen 4/10 Hamar
2AK ES Rotveltas Cocos Anne Mette Grønvold 3/10 Hamar
2AK SV Ullekalvs Si-Fröken Lone Gudim 3/10 Østfold
2UK P Østagløttens Essi Terje Pedersen 3/10 Østfold
3UK SV Bøgeskovens Katla Lone Gudim 3/10 Østfold
2VK GS Buskogens Daisy Thomas Svensen 3/10 Hamar
3VK fin IS Imingens Lk Non Stop Stein Jørgensen 28/9 Østfold
2AK GS Tipptoppers A- Foxy Lady Birger Hermansen 28/9 Østfold
2UK SV Bøgeskovens Katla Lone Gudim 28/9 Østfold
1AK ES Rotveltas Vita Terje Berntsen 27/9 Østfold
2UK B Litjeåsens Inox Lisbeth Smestad 27/9 Østfold
2UK KV Rampens Rte Flax Nina Smidtsrød 27/9 Østfold
1UK KV Rampens Rte Flax Nina Smidtsrød 26/9 Østfold
3VK GS Buskogens Trixi Thomas Svensen 20/9 Dovre
1UK
kval
KV Rampens Rte Flax Nina Smidtsrød 19/9 Kongsvold
Norsk Derby
2UK ES Hågakollens Yessi Dan Karlsen Wang/Yngve Kleppang 6/9 Hattfjelldal
2AK GS Buskogens Daisy Thomas Svensen 7/9 Dovre
3VK
NM kval
GS Buskogens Trixi Thomas Svensen 5/9 Dovre
1AK P Tiurskogens Foxy Lady Ann-Karin Lindberg/Gjermund Aas 30/8 Hjerkinn
2AK P Orremåsans Freia Ann-Karin Lindberg/Gjermund Aas 26/8 Nordmarka
2AK ES Rotveltas Lfv Cocos Chanel Anne-Mette Grønvold 23/8 Ljørdalen
3AK P Tiurskogens Foxy Lady Ann-Karin Lindberg/Gjermund Aas 23/8 Bygdin
2UK KV Rampens Rte Flax Nina Smidtsrød 23/8 Bittermarka
1AK P Orremåsans Freia Ann-Karin Lindberg/Gjermund Aas 21/8 Østmarka
2AK P Orremåsans Freia Ann-Karin Lindberg/Gjermund Aas 17/8 Lauvhaugen
2AK P Orremåsans Freia Ann-Karin Lindberg/Gjermund Aas 16/8 Lauvhaugen
1UK KV Rampens Rte Flax Nina Smidtsrød 26/5 Dovrefjell
2UK KV Rampens Rte Flax Nina Smidtsrød 25/4 Dovrefjell
3AK IS Røde Hunders Mia Vidar Magnussen 5/4 RSM
2UK GS Hardhausen Floyd Fredrik Weberg-Larsen 5/4 RSM
2UK P Fjellrypas Rd Il Tempo Maiken Gyldenskov Horn 5/4 RSM
1UK KV Rampens Rte Flax Nina Smidtsrød 4/4 RSM
3AK KV Katinka Geir Luthen 30/3 Femund
2AK B Vanity Kitchenette Hallgeir Bergh/Torger Olsen 30/3 Femund
2UK P Orremåsans Freia Ann-Karin Lindberg/Gjermund Aas 29/3 Femund
1UK GS Evjegaardens Brea Tom Erik Øygard 23/3 Rjukan
2AK GS Tipptoppers Foxy Lady  Birger Hermansen  14/3  Hemsedal

 

Har din hund fått premie og ikke står på listen?

Send info om premiering, navn på hund og eier, prøvested og dato på mail til  eller SMS til 957 80 469, så oppdateres lista så snart som mulig. 

Leter du etter noe?

180x500-Stott-oss_med_din_Grasrotandel