Innmelding av resultater foregår ved å fylle ut vårt registreringsskjema og sende det inn. Deretter blir resultatskjemaet oppdatert av styret og alle kan se oversikten her på hjemmesiden.
Husk fristen for å melde inn resultater! Resultatene må meldes inn innen tre - 3 - uker etter prøvestart.
Siste:
1AK P Orremåsans Freia (Ann-Karin Lindberg/Gjermund Aas)
Har du som medlem husket å sende inn prøveresultater innen 14 dager? Send info om premiering, navn på hund og eier, prøvested og dato på mail til eller SMS til 957 80 469, så oppdateres lista så snart som mulig.
Premie | Hund | Eier/Fører | Dato | Sted |
1AK | P Orremåsans Freia | Ann-Karin Lindberg/Gjermund Aas | 8/11 | Holleia |
1UK | KV Rampens Rte Flax | Nina Smidtsrød | 19/10 | Vestfold |
2UK | P Østagløttens Essi | Terje Pedersen | 19/10 | Vestfold |
1UK | KV Rampens Rte Flax | Nina Smidtsrød | 18/10 | Vestfold |
4VK NM Finale |
IS Imingens Lk Non Stop | Stein Jørgensen | 12/10 | Vestfold |
4VK NM Semi |
ES Vuomas Fresia | Terje Berntsen | 11/10 | Vestfold |
5VK NM Semi |
IS Imingens Lk Non Stop | Stein Jørgensen | 11/10 | Vestfold |
3VK NM kval |
ES Vuomas Fresia | Terje Berntsen | 10/10 | Vestfold |
5VK NM kval |
IS Imingens Lk Non Stop | Stein Jørgensen | 10/10 | Vestfold |
1AK | P Roxy | Knut Thore Dahle | 10/10 | Vestfold |
1AK | SV Ullekalvs Si-Fröken | Lone Gudim | 10/10 | Vestfold |
3UK | SV Bøgeskovens Katla | Lone Gudim | 10/10 | Vestfold |
4VK | IS Imingens Lk Non Stop | Stein Jørgensen | 5/10 | Østfold |
2AK | SV Ullekalvs Si-Fröken | Lone Gudim | 5/10 | Østfold |
2AK | KV Haugtuns Chantho | Jan Stordahl | 5/10 | Østfold |
2AK | ES Fuglelia Maja | Tor Arne Hansen | 5/10 | Østfold |
3AK | GS Hardhausen Fia | Thomas Hladik | 5/10 | Østfold |
1UK | KV Rampens Rte Flax | Nina Smidtsrød | 5/10 | Østfold |
3UK | B Vanity Pauline | Hallgeir Bergh | 5/10 | Østfold |
1AK | ES Brynås K-Donna | Kurt-Arne Klevås | 4/10 | Østfold |
2AK | GS Hardhausen Floyd | Fredrik Weberg-Larsen | 4/10 | Østfold |
2AK | GS Evjegaardens Brea | Tom Erik Øygard | 4/10 | Østfold |
2AK | KV Haugtuns Chantho | Jan Stordahl | 4/10 | Østfold |
2AK | ES Rotveltas Vita | Terje Berntsen | 4/10 | Hamar |
3VK semi |
GS Buskogens Trixi | Thomas Svensen | 5/10 | Hamar |
3VK kval |
GS Buskogens Trixi | Thomas Svensen | 4/10 | Hamar |
1UK | SV Bøgeskovens Hjallis | Terje Berntsen | 4/10 | Hamar |
2UK | GS Buskogens Ella | Thomas Svensen/Niclas Isnes | 4/10 | Østfold |
3UK | P Østagløttens Essi | Terje Pedersen | 4/10 | Østfold |
2VK fin | GS Buskogens Daisy | Thomas Svensen | 4/10 | Hamar |
2AK | ES Rotveltas Cocos | Anne Mette Grønvold | 3/10 | Hamar |
2AK | SV Ullekalvs Si-Fröken | Lone Gudim | 3/10 | Østfold |
2UK | P Østagløttens Essi | Terje Pedersen | 3/10 | Østfold |
3UK | SV Bøgeskovens Katla | Lone Gudim | 3/10 | Østfold |
2VK | GS Buskogens Daisy | Thomas Svensen | 3/10 | Hamar |
3VK fin | IS Imingens Lk Non Stop | Stein Jørgensen | 28/9 | Østfold |
2AK | GS Tipptoppers A- Foxy Lady | Birger Hermansen | 28/9 | Østfold |
2UK | SV Bøgeskovens Katla | Lone Gudim | 28/9 | Østfold |
1AK | ES Rotveltas Vita | Terje Berntsen | 27/9 | Østfold |
2UK | B Litjeåsens Inox | Lisbeth Smestad | 27/9 | Østfold |
2UK | KV Rampens Rte Flax | Nina Smidtsrød | 27/9 | Østfold |
1UK | KV Rampens Rte Flax | Nina Smidtsrød | 26/9 | Østfold |
3VK | GS Buskogens Trixi | Thomas Svensen | 20/9 | Dovre |
1UK kval |
KV Rampens Rte Flax | Nina Smidtsrød | 19/9 | Kongsvold Norsk Derby |
2UK | ES Hågakollens Yessi | Dan Karlsen Wang/Yngve Kleppang | 6/9 | Hattfjelldal |
2AK | GS Buskogens Daisy | Thomas Svensen | 7/9 | Dovre |
3VK NM kval |
GS Buskogens Trixi | Thomas Svensen | 5/9 | Dovre |
1AK | P Tiurskogens Foxy Lady | Ann-Karin Lindberg/Gjermund Aas | 30/8 | Hjerkinn |
2AK | P Orremåsans Freia | Ann-Karin Lindberg/Gjermund Aas | 26/8 | Nordmarka |
2AK | ES Rotveltas Lfv Cocos Chanel | Anne-Mette Grønvold | 23/8 | Ljørdalen |
3AK | P Tiurskogens Foxy Lady | Ann-Karin Lindberg/Gjermund Aas | 23/8 | Bygdin |
2UK | KV Rampens Rte Flax | Nina Smidtsrød | 23/8 | Bittermarka |
1AK | P Orremåsans Freia | Ann-Karin Lindberg/Gjermund Aas | 21/8 | Østmarka |
2AK | P Orremåsans Freia | Ann-Karin Lindberg/Gjermund Aas | 17/8 | Lauvhaugen |
2AK | P Orremåsans Freia | Ann-Karin Lindberg/Gjermund Aas | 16/8 | Lauvhaugen |
1UK | KV Rampens Rte Flax | Nina Smidtsrød | 26/5 | Dovrefjell |
2UK | KV Rampens Rte Flax | Nina Smidtsrød | 25/4 | Dovrefjell |
3AK | IS Røde Hunders Mia | Vidar Magnussen | 5/4 | RSM |
2UK | GS Hardhausen Floyd | Fredrik Weberg-Larsen | 5/4 | RSM |
2UK | P Fjellrypas Rd Il Tempo | Maiken Gyldenskov Horn | 5/4 | RSM |
1UK | KV Rampens Rte Flax | Nina Smidtsrød | 4/4 | RSM |
3AK | KV Katinka | Geir Luthen | 30/3 | Femund |
2AK | B Vanity Kitchenette | Hallgeir Bergh/Torger Olsen | 30/3 | Femund |
2UK | P Orremåsans Freia | Ann-Karin Lindberg/Gjermund Aas | 29/3 | Femund |
1UK | GS Evjegaardens Brea | Tom Erik Øygard | 23/3 | Rjukan |
2AK | GS Tipptoppers Foxy Lady | Birger Hermansen | 14/3 | Hemsedal |
Har din hund fått premie og ikke står på listen?
Send info om premiering, navn på hund og eier, prøvested og dato på mail til eller SMS til 957 80 469, så oppdateres lista så snart som mulig.