Innmelding av resultater foregår ved å fylle ut vårt registreringsskjema og sende det inn. Deretter blir resultatskjemaet oppdatert av styret og alle kan se oversikten her på hjemmesiden.

Husk våre frister for innmelding av resultater:

- senest 1. juni for prøvene som gjennomføres i tidsrommet 1. januar til 31. mai.

- senest 1. desember for prøvene som gjennomføres i tidsrommet 1. august til 30. november.

 

Registrer resultat ->

 ES SnellaSiste:
 1UK, ES Viroa's Snella, Bjørn Hansen


Har du som medlem husket å sende inn prøveresultater innen 14 dager? Send info om premiering, navn på hund og eier, prøvested og dato på mail til eller SMS til 901 09 446 (vedlegg gjerne et bilde av hunden), så oppdateres lista så snart som mulig

 

Premie 
Hund Eier/Fører Dato Sted
1UK ES Viroa's Snella Bjørn Hansen 18/10 Mjøs2
2UK ES Vardemyras Driv Sven O. Martthinsen 18/10 Vestfold2
1AK P Orremåsans Junior Gjermund Aas 18/10 Vestfold2
2UK P Orremåsans Myrica Gjermund Aas 18/10 Vestfold2
2AK GS Hardhausen Exxon Gry Eriksen 18/10 Mjøs2
1AK KV Fjellfantens Chm Lyra Pål Walter Pettersen 17/10 Vestfold2
1UK P Gamekeepers Grappa Finn Trana 17/10 Vestfold2
2UK FO Kval ES Finntorpet-s Gullegull Nina Smidtsrød 16/10 Forus Open
1UK ES Finntorpet-s Gullegull Nina Smidtsrød 11/10 ØFK2
3VK P Orremåsans Freia Gjermund Aas 11/10 ØFK2
1AK ES Kråklifjellet's Jenni Leif Oliver Andersen 10/10 ØFK2
2AK B Litjeåsens Inox Roar Sætervoll 10/10 ØFK2
2UK ES Viroa's Kaizer Roar Paulsrud 10/10 ØFK2
2VK IS Imingens Non Stop Stein Jørgensen 8/10 NM Lavland Lag
4VK SV Ullekalvs Si-Fröken Lone Gudim 8/10 NM Lavland Lag
Gull NM Lag IS Imingens Non Stop Stein Jørgensen 8/10 NM Lavland Lag
Sølv NM Lag GS Buskogens Aak Trixi Thomas Svensen 8/10 NM Lavland Lag
Bronse NM Lag SV Ullekalvs Si-Fröken Lone Gudim 8/10 NM Lavland Lag
2UK KLM Bergtun's Darco Thomas Hammerstad 4/10 Säffle
2UK ES Finntorpet-s Gullegull Nina Smidtsrød 4/10 Vestfold1
1UK ES Finntorpet's Gullegull Nina Smidtsrød 3/10 Vestfold1
1AK SV Ullekalvs Si-Fröken Lone Gudim 3/10 Vestfold1
1VK m/CK GS Bossumskogens Lapplisa Birger Hermansen 3/10 Vestfold1
1VK m/CK KV Rampens Rte Flax Jostein Grav 3/10 Vestfold1
3VK GS Tipptopers Foxy Lady Birger Hermansen 3/10 Vestfold1
4VK IS Imingens Non Stop Stein Jørgensen 3/10 Vestfold1
2VK GS Hardhausen Floyd Fredrik Weberg-Larsen 2/10 Vestfold1
3VK IS Imingens Non Stop Stein Jørgensen 2/10 Vestfold1
1AK GS Hardhausen Exxon Gry Eriksen 27/9 ØFK1
2AK P Østagløttens Essi Terje Pedersen 27/9 ØFK1
2AK B Tea Trond Guttormsen 27/9 ØFK1
2AK ES Ohlsmyrens Porthos Tor Strøm 27/9 ØFK1
2AK SV Ullekalvs Si-Fröken Lone Gudim 27/9 ØFK1
3UK IS Budalens Hn Macho Jan Arild Wallin Røste 26/9 Haltdalen
2AK P Østagløttens Essi Terje Pedersen 26/9 ØFK1
2AK KV Fjellfantens Chm Lyra Pål Walter Pettersen 26/9 ØFK1
2AK GS Gulluras Rex Bjørn Magnussen 26/9 ØFK1
2VK m/CK KV Rampens Rte Flax Nina Smidtsrød 26/9 ØFK1
4VK GS Hardhausen Floyd Fredrik Weberg-Larsen 26/9 ØFK1
1AK KV Haugtuns Hfe Chantho Jan Stordahl 25/9 ØFK1
1AK GS Buskogens Aak Trixi Thomas Svensen 25/9 ØFK1
2AK SV Ullekalvs Si-Fröken Lone Gudim 25/9 ØFK1
1VK m/CK IS Imingens Lk Non Stop Stein Jørgensen 4/9 NM Kval
1AK Skog P Orremåsans Freia Gjermund Aas 25/8 Østmarka
3AK KV Esspes B'emma Vidar Martinsen 24/8 Østmarka
2AK KV Fjellfantens Chm Lyra Pål Walter Pettersen 22/8 Ljørdalen
1AK B Tulla Trond Guttormsen 21/8 Ljørdalen
2AK GS Evjegaarden's Brea Tom Erik Øygard 26/4 Grotli
3UK B Litjeåsens Inox Lisbeth Smestad/Roar Sætervoll 26/4 Dovre
3UK B Litjeåsens Inox Lisbeth Smestad/Roar Sætervoll 25/4 Dovre
2AK IS Kongsvoldrypas Mira Nova Vidar Magnussen 19/4 Femund
2AK ES Kråklifjellet-s Jenni Leif Oliver Andersen 19/4 Femund
1AK GS Hardhausen Floyd Fredrik Weberg-Larsen 18/4 Femund
1AK GS Tipptoppers Foxy Lady Birger Hermansen 12/4 Geilo
1VK Finale IS Imingens Lk Non Stop Stein Jørgensen 12/4 Geilo
3AK KV Katinka Geir Luthen 11/4 Tolga
1VK m/CK IS Imingens Lk Non Stop Stein Jørgensen 10/4 Geilo
1UK ES Senja's T. Ranja Hagbart Jakobsen 29/3 Ribe (DK)
2VK Res Cacit ES Heegårds Engo Vidar Antonsen 29/3 Ribe (DK)
1AK KV Rampens RTE Flax Nina Smidtsrød 28/3 Sjodalen
1VK m/HP ES Heegårds Engo Vidar Antonsen 25/3 Herning (DK)
4VK P Roxy Knut Thore Dahle 24/3 Rosenfelt (DK)
3VK Fin IS Imingens Lk Non Stop Stein Jørgensen 22/3 Femund
2AK GS Hardhausen Floyd Fredrik Weberg-Larsen 22/3 Femund
2UK GS Buskogens Burre Gry Eriksen 21/3 Danmark
2AK ES Heegærds Engo Vidar Antonsen 19/3 Bunken (DK (Skog))
2UK P Picenum Vinn Knut Thore Dahle 13/3 Fyn (DK)
1AK ES Heegærds Engo Vidar Antonsen 8/3 Kolding (DK)
1AK ES Heegærds Engo  Vidar Antonsen  7/3 Breming (DK)
2VK GS Bossumskogens Lapplisa  Birger Hermansen 28/2 Vinjevegen

Har din hund fått premie og ikke står på listen?

Send info om premiering, navn på hund og eier, prøvested og dato på mail til eller SMS til 901 09 446 (vedlegg gjerne et bilde av hunden), så oppdateres lista så snart som mulig. 

Leter du etter noe?

180x500-Stott-oss_med_din_Grasrotandel