|
Ring 1 ENGELSK SETTER Dommer: Nils-Erik Nilsson Ringsekretær: Line Andersen
|
|
|
|
|
JUNIOR KLASSE HANN |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 JK 2 JKK |
1 Femundmarkas Odin, 17141/06 f. 160806 (Giddes B. Foppa – Sossy Josefine) Eier: Helge Myhren, Liavn. 56, 1450 Nesoddtangen Oppdretter: Odd Harald Sundet, Sørhaug, 2440 Engerdal
|
|
2 JK |
3 Raumarlia’s Theo, 20585/06 f. 050906 (Sletthallens Cash – Gråvola’s Chili) Eier: Toril Solheim, Høymyrvn. 16, 1719 Greåker Oppdr.: Liv Svendsen, Salemsvn. 3, 2150 Årnes
|
1 JK, 1 JKK CK, 4 BHK |
2 Uggelia’s Birk 05641/06 f. 040406 (NUCH NJCH Berkjestølen’s Hi-Treff – Sønnanåen’s Zelma Simone) Eier: Øivind Tangen, R. Amundsensv. 180, 1658 Torp Oppdr.: Jon Ivar Søhus, Gjermundsbovn. 59, 3514 Hønefoss
|
|
|
|
|
ÅPEN UNGHUND KLASSE HANN |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 AUK 1 AUKK CK, 3 BHK |
4 Hektor 17501/05 f. 170705 (NJCH Charlie – NUCH NJCH Hågakullens Ela) Eier: Per Holm Nygaard, Gamle Kroerv. 34, 1430 Ås Oppdr.: Nicolay Vrål Homme, Heimda, 3855 Treungen
|
|
1 AUK 2AUKK HP |
6 Tiurhaugens Topper 06902/06 f. 050306 (Senjas Feuda – Milla Av Frygne) Eier: Helge Amundsen, Granvn. 16, 1178 Oslo Oppdr.: Eier/K.og B. Jacobsen
|
2 AUK |
5 Scott av Årumbo 00886/06 f. 261205 (NUCH Sir Zico – NUCH Skålafjellet’s Judi) Eier: Freddy Antonsen, Blessomvn. 34, 1709 Sarpsborg Oppdr.: Leif Oliver Andersen, Årumvn. 8, 1659 Torp |
|
2 AUK |
7 Tassen av Odins Øy 21879/05 f. 030905 (Viroa’s Silver – Tussi av Odins Øy) Eier: Oddbjørn Johansen, Vestvoldlia 2, 1730 Ise Oppdr.: Anne Olsen, Dyrødvn. 15, 1621 Gressvik
|
|
ÅPEN KLASSE HANN |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 AK |
8 Lyngåsen’s Stegg 17762/04 f. 300704 (NUCH Fuglesetra’s Bass – Lyngåsen’s Flora) Eier: Bjarne/Eli Gretland, Medgårdskogen 1, 1560 Larkollen Oppdr.: Aage Svendsen, 3535 Tretten
|
|
1 AK 1 AKK |
10 Østkystens Bob DK00496/2005 f. 171204 (DKJCH Tværgaard Black Bussan – Heimstulen’s Fair Lady) Eier: Kurt Klevås, Midtåsen 26, 1624 Gressvik Oppdr.: I. Og P. Rasmussen, Danmark |
2 AK |
9 Engfjells A-Falk 16436/04 f. 030604 (NJCH Hallråas Boss – Kjøllvollens Juni) Eier: Espen Andreas Tøgersen, Nabbetorpvn. 123, 1636 Gml. Fredrikstad Oppdr.: John Olsen/Bjørn Hansen, Lilleng, 1621 Gressvik
|
|
2 AK |
11 Engfjells Balto 08266/05 f. 250305 (Boris av Odins Øy – Kjølvollens Juni) Eier: Morten Almaas, Baugsåsen 24, 1525 Moss Oppdr.: J. Olsen/B. Hansen, Lilleng, 1620 Gressvik |
|
BRUKSHUND KLASSE HANN |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 BK |
12 Vindølas Zanto 06957/03 f. 250403 (INT FJCH Francini’s Goga – Vindølas Phia) Eier: Frank Brekke, c/o Brannsten, Sarbuvollvn. 38B, 1363 Høvik Oppdr.: Per Brannsten, Sarbuvollvn. 38B, 1363 Høvik
|
|
1 BK 1 BKK, CK 2 BHK |
18 Trico-Hunter 18426/04 f. 140504 Eier: Lars-Børre Schau, Drengsrudvn. 46, 1383 Asker Oppdr.: S. Gangsås/L. Skarre, Grobråtevn. 52, 1385 Asker (Lyngåsen’s Jeppe – Bøttejuvets Cora) |
1 BK4 BKK CK |
13 Taumefjellets Olaf 11650/03 f. 010603 (NSUCH Steinrøysa’s Iver – Taumefjellets Glennie) Eier: Jan Graff, Stjernevn. 2A, 0779 Oslo Oppdr.: Kirsten Smedvik, Boganesstraen 36, 4020 Stavanger |
|
1 BK |
19 Dovregubben’s Troll 16684/04 f. 080704 Eier: Hagbart Jacobsen, Vikanevn. 187, 1621 Gressvik Oppdr.: Kjell Hage, Skogvn. 8, 2660 Dombås (Nordvestjydens Chirak – Ørjedalens Fame)
|
2 BK |
14 Jegertoppen’s Preben 09955/04 f. 090504 (NSUCH Trøndervidda’s Van Gogh – Fosen’s C-Ami) Eier:Dag Arne Wivelstad, Admiral Børresensv. 6D, 0286 Oslo Oppdr.: Odd Enberget, Gulldalsgt. 24B, 2010 Strømmen
|
|
1 BK |
20 Mokleiva’s Celt 13633/04 f. 060304 Eier: Stein-Erik Hagen, Voksenkollvn. 14a, 0790 Oslo Oppdr.: Gunhild Stokkebekk, Nordfjeld, 2230 Skotterud (Brennvola’s Ross – Mokleiva’s Therja)
|
1 BK 2 BKK CERT |
15 Steinrøysas Quatro 10059/01 f. 040301 Eier: Øyvind Johansen. Knuts vei 94, 1450 Nesoddtangen Oppdr.: Åse Skogsrud, Tåsasvn. 122, 2320 Furnes (Bjønnålia’s Trym – Steinrøysa’s Marja Lisa)
|
|
1 BK |
21 Åsmyra’s Skarv 09234/06 f. 250406 Eier: Svein Arild Simensen, Nedre bommen 8, 1675 Kråkerøy Oppdr.: Frode Hvattum, Åstuevn. 25, 2618 Lillehammer (Rotuas Athos Fra Juni – Åsmyra’s Leina)
|
IM |
16 Pei Fang Birk 08745/04 f. 160304 Eier: Skjalg Liljedal, Kaupangvn. 120, 3261 Larvik Oppdr.: Marianne/Brynjar Holmli,Sjøvold, 7650 Verdal (NJCH Skaididalens Gorbi – Pei Fang White Lady)
|
|
1 BK CK 3 BKK |
22 Huntingfields Majesty FIN24446/2005 f. 200305 Eier: Jan Haudemann-Andersen, Trosterudvn. 13, 0778 Oslo Oppdr.: Jeanette Wallgren-Bang, Parkgt. 11a13 Helsingfors (Trønderviddas Van Gogh – Huntingfield Impala)
|
1 BK |
17 Rimvarden’s B’tinto 25572/05 f. 160705 Eier: Torstein Tvenge, Risallen 15, 0374 Oslo Oppdr.: Jostein Kloster, Skogen Gård, 4645 Nodeland (Trønderviddas Van Gogh – Fjellvidda’s Rikke)
|
|
|
|
|
CHAMPION KLASSE HANN
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 CHK 1 CHKK, CK 1BHK, BIM |
23 NUCH Sir Zico 08063/97 f. 090497 Eier: Leif O. Andersen, Årumvn. 8, 1659 Torp Oppdr.: Eier (NUCH Vasslåttas Runo II - Viroa’s Troya)
|
|
1 CHK 3 CHKK CK |
25 NUCH Steinrøysa’s Fu 10413/99 f. 130299 Eier: Svein Erik Haugen, Blomstervn. 15, 1450 Nesoddtangen Oppdr.: Åse Skogsrud, Tåsavn. 121, 2320 Furnes (Bjønnålia’s Trym – Steinrøysa’s Marja-Lisa)
|
1 CHK 2 CHKK CK |
24 NUCH Lykkeper’s Birk 07165/00 f. 030399 Eier: Per Andersrød, Åskanten 17, 1570 Dilling Oppdr.: Eier (NJCH Modalens Pan – Svartevads Isa)
|
|
|
|
|
JUNIOR KLASSE TISPE |
|
|
|
|
|
|
|
|
IM |
26 Villmarksporten’s Maya 08149/06 f. 230306 Eier: Bjørn Hansen, Dyreklovn. 29, 1621 Gressvik Oppdr.: Grete S. Bråtebæk, Husum vestre, 2340 Løten (Rotuas Athos Fra Juni – Villmarksporten’s Troll)
|
|
1 JK 1 JKK |
28 Lynglias Kaysa 11438/07 f. 150606 Eier: Alf Johansen, Åskanten 32, 1570 Dilling Oppdr.: Eier (Rotuas Atos fra Juni – Ryheimens Marte)
|
2 JK |
27 Viroas Mira 23250/06 f. 060606 Eier: S. Risvaag/A. Larsen, Floren 15, 1680 Hvaler Oppdr.: Vidar Antonsen, Greåkervn. 124, 1718 Greåker (Rotuas Athos Fra Juni – Tira)
|
|
|
|
|
ÅPEN UNGHUND KLASSE TISPE |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 AUK 1 AUKK CK |
29 Tiurhaugens Pamina II 06907/06 f. 050306 Eier: Helge Amundsen, Granvn. 16, 1178 Oslo Oppdr.: Eier (Senjas Feuda – Milla av Frygne)
|
|
2 AUK |
30 Kogtved L. Fortuna DK18560/2005 f. 120905 Eier: Erik Fritzner, Kirkevn. 38, 1664 Rolvsøy Oppdr.: Valdemar Larsen, Svenneborg, Danmark (Francini’s Birbo – Francini’s Amicola)
|
|
ÅPEN KLASSE TISPE |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 AK 1 AKK CK |
31 Heimstulen’s Dokka 19256/05 f. 130305 Eier: Stian Harlem, Svenskeberget 31, 1727 Sarpsborg Oppdr.: Gerd-Åse Hagen, 3658 Miland (Minnillas Sacci – Heimstulen’s Lady Mixi)
|
|
1 AK 2 AKK |
33 Dovregubben’s Thelma 16688/04 f. 080704 Eier: Svein B. Svendsen, Th. Thommassensv. 23, 1613 Fr.stad Oppdr.: Kjell Hage, Skogvn. 8, 2660 Dombås (Nordvestjyden’s Chirak – Ørjedalen’s Fame)
|
1 AK 3 AKK |
32 Sølenkletten’s Tiny 04093/04 f. 060204 Eier: Einar Hegdahl, Stopp 18, 1680 Skjærhalden Oppdr.: Bjørn Plassgaard, 2560 Alvdal (NSUCH Sølenkletten’s Q – Østkysten’s Sue)
|
|
|
|
|
BRUKSHUND KLASSE TISPE |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 BK |
34 Lynglias Vikky 04104/05 f. 150705 Eier: Alf Johansen, Åskanten 32, 1570 Dilling Oppdr.: Eier (Seljebekkens Veslefrikk – Ryheimens Marte))
|
|
1 BK |
41 Tussi av Odins Øy 09755/02 f. 030402 Eier: Anne Olsen, Dyrødvn. 15, 1621 Gressvik Oppdr.: Eier (NSUCH Steinrøysas Iver – Bertie-Bertie)
|
1 BK CK |
35 Skuruberget’s Hedda 03314/05 f. 180205 Eier: Berit Engh, Steinspranget 34, 1156 Oslo Oppdr.: Norodd Kulsveen, Nedre Skurubergsvei, 2412 Sørskogbygda (NSUCH Steinrøysa’s Iver – Bergknausen’s Era)
|
|
1 BK 1 BKK, CK 1 BTK, BIR |
42 Bekkensetra's Lotus 20429/01 f. 100801 Eier: Knut Albech, Ilavn. 4, 1481 Hagan Oppdr.: Knut og Hilde Albech, Ilavn. 4, 1481 Hagan (IntNSUCH Bjønnålia's Trym – NSUCH Bekkensetra's Tyri)
|
1 BK |
36 Engfjell’s A-Mira 16439/04 f. 030604 Eier: Kåre Jensen, Spydvn. 7, 1655 Sellebakk Oppdr.: J. Olsen/B. Hansen, Lilleng, 1621 Gressvik (Hallråa’s Bass – Kjølvollens Juni)
|
|
1 BK 4 BKK, CK 4 BHK |
43 Rypekullets Lara 19347/05 f. 130505 Eier: Arthur Rønnestad, Stensrudvn. 20, 1472 Fjellhamar Oppdr.: Eier (NJCH NUCH Hi-Treff . INT NUCH Essy)
|
1 BK CK |
37 Villmarksporten’s Kauti 24485/03 f. 081003 Eier: Oddmund Talberg, Høyås 1, 1715 Yven Oppdr.: G. Bråtebæk/O. Wråli, Husum Vestre, 2340 Løten (Vasslotta’s Into – Chika)
|
|
1 BK |
44 Vegerbols Diva S66410/2004 f. 180804 Eier: K. og B. Jacobsen, Holtvn. 12B, 1177 Oslo Oppdr.: B. Og S.E. Ragnar Vegerbol, S667195 Klässbol (NUCH NJCH Bjerkestølens Hi-Treff – Vegerbols Vilja)
|
1 BK CK |
38 Bekkensetra’s Tiny 19733/04 f. 240704 Eier: Hilde/Knut Albech, Ilavn. 4, 1481 Hagan Oppdr.: Eiere (NUCH Tjuvreisn’s Pjokken – Bekkensetra’s Lotus)
|
|
1 BK |
45 Huntingfields Mercedes FIN24450/2005 f. 200305 Eier: Otto Tidemand, Trosterudvn. 16, 0778 Oslo Oppdr.: Jeanette Wallgren-Bang, Parkgt. 11a13, 00140 Helsingfors (Trønderviddas Van Gogh – Huntingfield Impala)
|
IM |
39 Engfjell’s Apia 16437/04 f. 030604 Eier: Bjørn Hansen, Dyreklovn. 29, 1621 Gressvik Oppdr.: John Olsen/Bjørn Hansen, Lilleng, 1621 Gressvik (NJCH Hallråa’s Boss – Kjølvollens Juni)
|
|
1 BK 2 BKK CERT 2 BTK |
9000 Seljebekken’s Virra 22312/01 f. 150501 Eier: Geir Ørbeck, Alfheim, 1540 Vestby Oppdr.: Eier (Lynglia’s Buddy – Runa)
|
1 BK 3 BKK, CK 3 BTK |
40 Lykkeper's Mira 19661/01 f. 080301 Eier: Per Andersrød, Åskanten 17, 1570 Dilling Oppdr.: Eier (Bjønnålia's Trym - Borums M June)
|
|
|
|
|
CHAMPION KLASSE TISPE |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 CHKK CK |
46 NUCH Skålafjellet’s Judi 00672/97 f. 231196 Eier: Leif Oliver Andersen, Årumvn. 8, 1659 Torp Oppdr.: A. og E. Amundsen, Vågsnes, 5470 Rosendal (NJCH Quatro av Frygne – Topdalen’s Mutzy)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ring 2 BRETON Dommer: Bo Wallin Ringsekretær: Inger Balken
|
|
|
|
|
JUNIOR KLASSE TISPE |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 JK 1 JKK HP |
47 Reisavannets C-Bell 21735/06 f. 260606 Eier: Øystein Ahlstrøm, Herløgsvei 10, 1430 Ås Oppdr.: Tor Eivind Båtnes, Solvbekkmelen 23, 9152 Sørkjosen (Suhlegan Sarek – Tara)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ring 2 GORDON SETTER Dommer: Bo Wallin Ringsekretær: Inger Balken
|
|
|
|
|
JUNIOR KLASSE HANN |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 JK 1 JKK HP |
48 Båtshaugen’s Fido 02183/06 f. 180106 Eier: Jan Martinsen, Lervikvenna 2, 1626 Manstad Oppdr.: Oddgeir Andersen, Vargstadvn. 43, 2319 Lillehammer (Svart-Krutt’s Zico – Kikki)
|
|
1 JK 2 JKK |
49 Hovdmyra’s Tarzan 15004/06 f. 220306 Eier: M. Kjøl/S. T. Sagen, Mellem, 1929 Auli Oppdr.: Jostein Hellevik, Hroslandsvn. 311, 4343 Orre (Tarock’s Narvik – Hovdmyra’s Amy)
|
|
ÅPEN KLASSE HANN |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 AK |
50 Eikskogens Gutten 20288/05 f. 200305 Eier: Gunnar Dovland, Østlia 8,1592 Våler Oppdr.: Bjarne Johannesen, Perstubben 3, 1570 Dilling (NSUCH NV-99 Flintheias Balder – Svartholtens Fanta II)
|
|
1 AK 1 AKK CK, 2 BHK |
52 Skaungården’s Boss Berette 14309/05 f. 180305 Eier: Arild Johansen, Skansen Terrasse 31, 1062 Oslo Oppdr.: Johan S. Lund, 23335 Stange (TL Birk – Maja)
|
2 AK |
51 Po setters Cebb S65987/2004 f. 161004 Eier: Kurt-Ove Wilhelmsen, Stanghusvn. 3, 1708 Sarpsborg Oppdr.: Per Olson, Østra Ingelstad, Kalvagården (Angus – Gordvalls Blossa)
|
|
|
|
|
BRUKSHUND KLASSE HANN |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 BK 1 BKK CK CERT 1 BHK, BIM |
53 Victor 12484/02 f. 240402 Eier: Anne og Odd Bellmann, Berjmannsvn. 11, 1634 Fredrikstad Oppdr.: Eiere (Ricko – Nikita)
|
|
|
|
|
JUNIOR KLASSE TISPE |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 JK |
54 Evjegaardens Happy Cassie 14864/06 f. 230706 Eier: John Kenneth Sigvartsen, Magna Buggesvei 6, 3610 Kongsberg Oppdr.: Tom Øygard, Evje Gård, 1661 Rolvsøy (INT NSJCH NUCH Rippys Tex – Evjegaardens Cassandra)
|
|
|
|
|
ÅPEN UNGHUND KLASSE TISPE |
|
|
|
|
|
|
|
|
IM |
55 Akira av Røssmyra 04389/06 f. 151205 Eier: Kari Hovind, Gml. Skoklefaldv. 18, 1450 Nesoddtangen Oppdr.: B. Hansen/A. Holm, Odinsvei 55, 1472 Fjellhamar (Smølarypa’s Ante – Kvikneskogen’s Black Birka)
|
|
1 AUK 1 AUKK, CK 1 BTK, BIR |
56 Gruvåsen’s Zentha 06963/06 f. 140705 Eier: Rita/Knut Holme, R. Amundsensv. 230, 1658 Torp Oppdr.: August Skuterud, 3370 Vikersund (Gruvåsen’s Stegg – Gråsjøvalen’s Afrodite)
|
|
ÅPEN KLASSE TISPE
|
|
|
|
|
|
|
|
|
IM |
57 Langsvas Zenta 11206/01 f. 070201 Eier: Terje Karang, Einervn. 51, 1405 Langhus Oppdr.: Gudmund Wadahl, 2647 Sørfron (NUCH NJCH Frylia’s Max – Imingens Føyka)
|
|
IM
|
61 Iza 07144/05 f. 280205 Eier: Øistein Sture, Vestre Nesskogen 3, 1664 Rolvsøy Oppdr.: Tone A. Stenrud, Midtmannerud, 2170 Fenstad (Gordvalls Hislo – Kiara)
|
IM |
58 Boyers Somer KCAE04634603 f. 031104 Eier: Anne Bettina Ruud, Nedre Skustadvei 2, 3410 Sylling Oppdr.: Mrs. J. Osborn, USA (FRGBCH Amscot Jetsetter – Boyers Scree)
|
|
IM |
62 Emma 10164/05 f. 171204 Eier: Frank Gulbjørnrud, Såstadvn. 16, 1570 Dilling Oppdr.: Bjørn. G. Johansen, Borgeveien 53 C, 1653 Selllebakk (Brannsbekken’s Karsken – Sala av Odins Øy)
|
IM |
59 Tonekollen’s V.I.P 21281/04 f. 011004 Eier: Toril Simonsen, Damvn. 6, 1404 Siggerud Oppdr.: Eier (Koboltåsen’s Spaider – Trollheimens Chanti)
|
|
2 AK |
63 Gaia 10162/05 f. 171204 Eier: Tom Karlsen, Valgardsv. 6, 1665 Rolvsøy Oppdr.: Bjørn G. Johansen, Borgeveien 53 C, 1653 Selllebakk (Brannsbekken’s Karsken – Sala av Odins Øy)
|
2 AK |
60 Cora 10165/05 f. 171204 Eier: V. Eid/B. G. Johansen, Borgeveien 53 C, 1653 Sellebakk Oppdr.: Bjørn G. Johansen, Borgeveien 53 C, 1653 Selllebakk (Brannsbekken’s Karsken – Sala av Odins Øy)
|
|
|
|
|
BRUKSHUND KLASSE TISPE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 Navn: Gordvall Oda S11576/2006 f. 081205
2 BK Eier: Tor Arne Hansen Liavn. 55 1614 Fredrikstad
Oppdr.: Bennt-Olof Grandvall Bråtegårdsv. 22 Sverige
(Lill-Blaikens Boban – Kgordvalls Erta)
|
|
|
65 Navn: Evjegaardens Cassandra 02225/04 f. 020104
1 BK Eier: Tom Erik Øygard Evje gaard 1661 Rolvsøy
1 BKK, CK Oppdr.: Eier
2 BTK (Koboltåsens Spaider – Evjegaardens Wilma)
|
|
|
|
|
|
|
Ring 2 IRSK SETTER Dommer: Bo Wallin Ringsekretær: Inger Balken
|
|
|
|
|
JUNIOR KLASSE HANN |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 JK 1 JKK HP |
66 Bjørbækkollen’s Lm Hjalmar 05041/06 f. 250306
Eier: Olav Ambjørnsrud, Svansundåsen, 1825 Tomter Oppdr.: Espen Bjørbekk, Amtmannsgt. 19, 9800 Vadsø (Viktorgårdens Mork – NUCH Sæterelva’s Lady In Red)
|
|
2 JK |
67 Stegg 24017/06 f. 030406 Eier: M. Vestli/Gunhild Stokkebekk, Gudmundsrud, 2056 Algarheim Oppdr.: Stein-Erik Hagen, Voksenkollvn. 14A, 0790 Oslo (Madseløya’s Slark – Aasrabben’s Purdy)
|
|
ÅPEN UNGHUND KLASSE HANN |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 AUK |
68 Sølvklumpen’s F-Scott 04443/03 f. 311202 Eier: John Olsen, Lillengvn. 6, 1621 Gressvik Oppdr.: Torbjørn Hansen, Langfjellvn. 62, 8615 Skonseng (NJCH ”US”T-Manus – Tydalens J-Chili)
|
|
|
|
|
ÅPEN UNGHUND KLASSE TISPE |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 AUK |
69 Amy S56053/2005 f. 060805 Eier: Gunn Hege Svendsen, Furuholmvn. 250, 1735 Varteig Oppdr.: J-O. Daniels/M. Larsson, Sverige (SUCH Hadseløya’s D-Indy – Norrlandguidens Nikita Ally)
|
|
|
|
|
ÅPEN KLASSE TISPE |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 AK 1 AKK |
70 May Way’s Tuva 23273/04 f. 050804 Eier: Terje Skalle, Helleristvn. 1, 1663 Rolvsøy Oppdr.: May Liss Hermansen, Glennevn. 6B, 1481 Hagan (Lyngstuva’s Jack II – Stallogaisa’s I Werry)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ring 2 KLEINER MÜNSTERLÄNDER Dommer: Bo Wallin Ringsekretær: Inger Balken
|
|
|
|
|
BRUKSHUND KLASSE TISPE |
|
|
|
|
|
|
|
|
IM |
71 Värmlandsnesets Diana S35234/2005 f. 110405 Eier: Thomas Aas, Kantarellvn. 24, 3157 Barkåker Oppdr.: Peter Engelbrektsson, Sverige (Ursuss Vom Rehfalkenhorst – Nova)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ring 2 POINTER Dommer: Bo Wallin Ringsekretær: Inger Balken
|
|
|
|
|
ÅPEN KLASSE HANN |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 AK |
72 Vestfjorddalens Mac Ro 16546/05 f. 250205 Eier: Finn Trana, Vestbrynet 33, 1519 Moss Oppdr.: Jan Hagalia, Aasmund Vinjesgt. 14, 3660 Rjukan (Vestfjorddalens Black Jack – Vestfjorddalens Pepsi)
|
|
1 AK 1 AKK |
73 Fugledes Victory DK12611/2001 f. 230601 Eier: Kai-Egil Olsen, Rosnesvn. 75, 1580 Rygge Oppdr.: Kenne Fuglede, Løkken, Danmark (SNJCH Vestfjorddalens Black Luck – DKBCH Fugledes Snert)
|
|
BRUKSHUND KLASSE HANN |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 BK |
74 Kjønik’s Natas 09556/05 f. 200105 Eier: Espen Andreas Tøgersen, Nabbetorpvn. 123, 1636 Gml. Fredrikstad Oppdr.: Rune Kjøniksen, Hellum, 1580 Rygge (Sito de la Mazorra – Tjuvreisens Hexa)
|
|
1 BK 1 BKK, CK 1 BHK, BIR |
77 Bjønroas Platon 12635/04 f. 230404 Eier: Birgit Ording, Torvvn. 3, 1482 Nittedal Oppdr.: Rolv Bjørnarheim, 6826 Byrkjelo (NUCH Altegeinos Antantino 2 – Bjønroas Mia)
|
1 BK 4 BKK |
75 Sømlias Mac Royal 22086/00 f. 081000 Eier: Finn Trana, Vestbrynet 33, 1519 Moss Oppdr.: Øivind Wold, Moneheia 86, 4656 Hamresanden (Black Lucky’s Copiad – Vestfjordalens Pleti)
|
|
1 BK 2 BKK CERT, 3 BHK |
78 Chriwall’s Andy 17891/03 f. 250803 Eier: Christer Wallerby, Lyngvn. 21B, 1182 Oslo Oppdr.: Eier (Bittermarkas P C Boss – Österviks Gullviva)
|
1 BK 3 BKK, CK 4 BHK |
76 Setpoint’s Sar 13626/03 f. 090503 Eier: Karin/Thor Edlund, Saltnesvn. 424, 1640 Råde Oppdr.: Siri/Hans Simensen, Sørsetervn. 23, 3400 Lier (Wind Dancer Albin av Vor-Point – NUCH Setpoin’s Tira)
|
|
|
|
|
CHAMPION KLASSE HANN |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 CHKK CK 2 BHK |
79 Navn: INT NSUCH Bjønroas Pavlov 12634/04 f. 230404 Eier: Birgit Ording, Torvvn. 3, 1482 Nittedal Oppdr.: Rolv Bjørnarheim, 6826 Byrkjelo (N UCH Altegeinos Antantino 2 – Bjønroas Mia)
|
|
|
|
|
BRUKSHUND KLASSE TISPE |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 BK 1 BKK |
80 Black Luckys Victoria S24274/2002 f. 040302 Eier: Finn Nygaard, Postboks 206, 3672 Notodden Oppdr.: K. Svensson/M. Wassberg, Ystad, Sverige (Jo-Kjells Gus – Black Luckys Gu’n)
|
|
2 BK |
81 Vattvikens Kira S62786/2003 f. 251003 Eier: Terje Pedersen, Refsnesalleen 86F, 1518 Moss Oppdr.: Bengt Hansen, Svenstavik, Sverige (Vattviken’s Vai – Sürsämtens Pawa)
|
|
|
|
|
|
|
Ring 2 VORSTEHHUND, KORTHÅR Dommer: Bo Wallin Ringsekretær: Inger Balken
|
|
|
|
|
ÅPEN UNGHUND KLASSE HANN |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 AUK 1 AUKK, CK 1 BHK, BIM |
82 Nyenget’s King Eskil 15726/05 f. 210605 Eier: Solveig/Emilie/Jan Stordahl, Tveter, 1746 Skjeberg Oppdr.: Trine/Kjell S. Åsheim, Dragsten, 7039 Trondheim (Itza’s Castor – Nyenget’s Martine)
|
|
|
|
|
CHAMPION KLASSE HANN |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 CHKK |
83 Tierbua’s Zimba 11453/02 f. 120402 Eier: Yvonne/Dag Vestad, Solbergfossvn. 83, 1814 Askin Oppdr.: Glenn L. Olsen, Lillevannsvn. 87, Oslo (Lierdalen’s Billy Boy – Aasatrua’s GLT Røysa)
|
|
|
|
|
BRUKSHUND KLASSE HANN |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 BK |
84 Asmo 05226/05 f. 130305 Eier: Leif Ytterstad, Marnetvn. 1, 1621 Gressvik Oppdr.: Eier (Kongstorps X Boss – Glomhaugens Lea)
|
|
|
|
|
BRUKSHUND KLASSE TISPE |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 BK2 BKK CK, 2 BHK |
86 Titti 10008/05 f. 040405 Eier: Hege og Espen Kristiansen, Rødsøyvn. 39, 1734 Hafslundsøy Oppdr.:E. Fortun/K. Hildeskor, Postboks 452, 6853 Sogndal (Tsarek – Sognexpressen’s Acp Mira)
|
|
BK 1 BKK CERT 1 BTK, BIR |
85 Felthundens Tuva 19639/02 f. 2004021 Eier: Geir Luthen, Hadelandsvn. 8, 1570 Dilling Oppdr.: Geir Sverdrup, Nordbyvn. 51, 1921 Auli (Charleswood Fellow – Birte) |
|
|
|
|
|
|
Ring 2 VORSTEHHUND, STRIHÅR Dommer: Bo Wallin Ringsekretær: Inger Balken |
|
|
|
|
JUNIOR KLASSE HANN |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 JK |
87 Bikkjulf’s Lur 17105/06 f. 150506 Eier: Eva og Ragnar Skjennum, Vammabakken 7, 1815 Askim Oppdr.: Sigrid Aase, Fjellvn. 4A, 1470 Lørenskog (Bikkjulf’s Iro – Sisik)
|
|
|
|
|
BRUKSHUND KLASSE HANN |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 BK 1 BKK CERT, 1 BHK BIM |
88 Bjessen 09706/01 f. 110401 Eier: Aud/Leif Michelsen, Ilebakken 7, 1678 Kråkerøy Oppdr.: Eiere (N UCH Mikkel - Sacha)
|
|
|
|
|
BRUKSHUND KLASSE TISPE |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 BK 1 BKK CERT, 1 BTK BIR |
89 Bommelund’s Martine DK13265/2005 f. 200605 Eier: Unn Johannessen, Postboks 361, 1702 Sarpsborg Oppdr.: Orla Didriksen, Mosevej 4, DK 6630 Rødding Athos – DKJCH Bommelund’s Lina)
|
|
1 BK 2 BKK |
90 Miss Vorstehr’et 10723/03 f. 040503 Eier: Aud/Leif Michelsen, Ilebakken 7, 1678 Kråkerøy Oppdr.: Eiere (Bjessen – Micheline)
|
|
|
|
|
|