Som tidligere nevnt, avholdes ØFK sitt årsmøte den 8. mars 2019. Årsmøtet starter klokken 18.00, og avholdes på vårt klubbhus. Adressen til klubbhuset er Skjelinveien 38, 1659 Torp.

I henhold til klubbens lover, skal innkomne forslag være styret i hende senest 5 uker før årsmøtet. På bakgrunn av at vårt neste styremøte ikke er før 11.02.19, kan sakene være styret i hende så sent som 10.02.19 da vi ikke får behandlet dem før det. Innkomne forslag sendes til  

Årsmøtepapirene blir lagt ut her på vår hjemmeside senest 14 dager før årsmøtet.

Husk også å melde dere på innvielsesfesten av det nye klubbhuset dersom dere ønsker! Festen finner sted rett etter årsmøtet. Les mer om innvielsesfesten her https://www.ostfoldfk.com/index.php/arkiv/688-innvielsesfest-klubbhuset-8-mars-2019

Link til klubbens lover finner du her: https://www.ostfoldfk.com/index.php/om-ofk/lover/47-lover

Vel møtt til årsmøte!

- styret

Leter du etter noe?

180x500-Stott-oss_med_din_Grasrotandel
 

Samarbeidspartnere

 

Ledig annonseplass
Kontakt
dersom du ønsker
å annonsere her!