GS_RagnaOppdaterte resultater fra ØFK1 - 2011
(oppdatert 02.10.11. kl.21:30)

Premieliste søndag

Søndag Resultatliste Hund Eier/fører
AK

1AK

GS - Trixie

Kristin og Eskild Bothner/Kristin Bothner
 

1AK

IS - Budalens Champis

Marit og Stein Jørgensen/Stein Jørgensen
 

1AK

ES - Østheias Posh Arnt Erik Andersen/Arnt Erik Andersen
  2AK KV Nyenget's King Eskil Jan og Solveig Stordahl / Jan Stordahl
  2AK B - Vanity Kitchenette Hallgeir Bergh/Hallgeir Bergh
  2AK P - Frierfjordens Clint Ole-Martin Nielsen/Ole-Martin Nielsen
UK 3UK

KM - Bergtuns Cleopatra

Andreas Hervik/Andreas Hervik
  3UK KV - Esspes Betula Maggi Devig/Maggi Devig

 

Premieliste lørdag

Lørdag Resultatliste Hund Eier/fører
VK

1VK m/CACIT

GS - Budalen's Ragna-Rokk

Thomas Hladik/Thomas Hladik
 

2VK

IS - "US" Kuling

Rune Magnussen-Randi Halvorsen/Randi Halvorsen
UK

1UK

ES - Rotveltas Gtf Egon Hagbart Jakobsen/Hagbart Jakobsen
  2UK GS - Åens Xplosion Frode Hermansen
  3UK P - Pålamalmens Isabell Bente Bergersen/Bente Bergersen
AK 1AK

P - Vakkerdalen's Birdie

Jon Ivar Grefsrud
  3AK SV - Liv & Lyst Fii Even Jermstad & Janneke Treimo / Even Jermstad

 

 

Premieliste fredag

Fredag Resultatliste Hund Eier/fører
VK

1VK

P - Bjørnroas Pavlov

Birgit Ording/Birgit Ording
 

1VK CK

ES - Østkysten's Frey

Vidar Antonsen/Vidar Antonsen
 

1VK

SV - Rotvelta's Dkm Tussa

Lone Gudim/Lone Gudim
  2VK GS - Buskogen Aak Trixi Thomas Svensen/Thomas Svensen
  2VK P - Østagløtten's Hugå Frode Stenerud/Frode Stenerud
  2VK CK IS - "US" Kuling Rune Magnussen-Randi Halvorsen/Randi Halvorsen
  3VK IS - "US" Red Oks Randi Schulze/Randi Schulze
  3VK IS - E-Peik av Miessevàrri Ida og Gunnar Wik/Gunnar Wik
  4VK ES - Rypelyngens Ada Rune Waller/Rune Waller
  5VK GS - Budalen's Ragna-Rokk Thomas Hladik/Thomas Hladik
  6VK KV - Gangster Øystein Dahl/Øystein Dahl

 

Leter du etter noe?

180x500-Stott-oss_med_din_Grasrotandel
 

Samarbeidspartnere

LOGO RC 485

 

 

 

 

Ledig annonseplass
Kontakt
dersom du ønsker
å annonsere her!